Aktualności

VII Międzynarodowy Kongres Lider z powołania

W czwartek 22-go i piątek 23-go września 2022 roku w Zamku w Janowie Podlaskim odbył się VII Międzynarodowy Kongres pn. Lider z powołania/Charyzma i Powołanie. Podczas dwudniowego wydarzenia, łączącego międzypokoleniowo oraz międzynarodowo różne środowiska, w tym biznesowe, samorządowe czy artystyczne, przeprowadzono panele dyskusyjne, a następnie dokonano uroczystego wręczenia tytułów Laureatom.

czytaj dalej

ZM Lenarcik zwycięzcą w kategorii: Bliżej natury

Rynek zmienia się nieustannie – nowe trendy, nowe produkty, nowe potrzeby. Zmienia się również konsument. Nie boi się wyzwań, eksperymentów, śmiało odkrywa świat, wyraźnie artykułuje swoje oczekiwania, chętnie sięga po nowatorskie propozycje i poszukuje inspiracji.

czytaj dalej

To mi smakuje! Eksperci rekomendują

Za nami wyjątkowe wydarzenie – pierwsza odsłona konkursu To mi smakuje! Eksperci rekomendują. Jego nowoczesna forma, innowacyjne kategorie produktowe oraz niezwykła oprawa, sprawiły, że był to konkurs, jakiego jeszcze w naszej branży nie było. Wszystkim uczestnikom dostarczył niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim dał ogromne możliwości

czytaj dalej

Sławomir Lenarcik – lider z powołania

W dniach 26-27.08.2021 r. w Hotelu Kotarz w Brennej odbyła się konferencja pod hasłem „ Lider z powołania/Charyzma i powołanie”, zamykająca kolejną edycję Programu Lider z powołania. Podczas tego wydarzenia, łączącego środowiska biznesowe, samorządowe i artystyczne, odbyły się panele dyskusyjne poświęcone tematyce współczesnego życia, zdrowia, efektywnego zarządzania firmą lub korporacją.

czytaj dalej

30 lat ZM Lenarcik

Zakład Mięsny Lenarcik obchodzi jubileusz!

30 lat temu wszystko się zaczęło…
Na przestrzeni tych lat z małego, wydzierżawionego lokalu zakład przekształcił się w przedsiębiorstwo
o imponującej infrastrukturze.

Rozwinięta sieć sklepów własnych, nowoczesna flota, baza klientów

czytaj dalej

ZM Lenarcik w sieci handlowej

Nasza Firma do tej pory rozwijała się poprzez sektor sprzedaży tradycyjnej, głównie za pośrednictwem sieci sklepów firmowych oraz współpracy z odbiorcami indywidualnymi, tj. sklepy, hurtownie na terenie północnego Mazowsza. Jednak przedsiębiorstwo ciągle się rozwija, wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta. Staramy się dostosować narzędzia, aby utrzymać się na rynku a dodatkowo

czytaj dalej

ZM Lenarcik laureatem nagrody SUPERWIKTORIA

XXII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw.

Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą.

czytaj dalej