ZM Lenarcik laureatem nagrody SUPERWIKTORIA

XXII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw.

Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą.

Zakład Mięsny LENARCIK odebrał nagrodę SUPERWIKTORIA w dniu 26-10-2019.

Już po raz dwudziesty drugi mam przyjemność wręczać nagrody firmom i osobom, które budują polską gospodarkę i przyczyniają się do jej wzrostu. Tegoroczna Gala to jak co roku święto polskiej przedsiębiorczości. Cieszy mnie niezmiernie, że z roku na rok rośnie zainteresowanie konkursem oraz jego poziom. W tegorocznej edycji nominacje otrzymało ponad 700 firm a 54 podmioty zostały nagrodzone. Jestem niezmiernie dumny z polskich przedsiębiorców, z podejmowanych przez nich inicjatyw i rozwijania swoich firm na zasadach etycznej konkurencji. Osobowości i przedsiębiorcy, których nagradzamy są przyszłością naszej rodzimej gospodarki,a nagroda WIKTORIA jest wyrazem naszego uznania. Jest również czynnikiem mobilizującym do jeszcze większego wysiłku w rozwój przedsiębiorczości.” – podkreślał podczas Gali Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, Prezes Fundacji WARTO IM POMÓC.