2013

Gospodarstwo Rolne Sławomir Lenarcik skupuje buhajki i cieliczki do dalszego opasu w wadze 180 - 300 kg. Płatność 7 dni, faktura VAT.

Kontakt: 023 691 52 40 wew.28 lub 503-185-624 - w godz. 6-15.

Informujemy, iż Zakład Mięsny Lenarcik prowadzi całodobowy skup zwierzyny łownej. Skupujemy dziki, sarny, jelenie i daniele. Zapraszamy myśliwych i koła łowieckie do współpracy!

Pragniemy poinformować, iż Nasz wyrób - Kiełbasa krakowska sucha został odznaczony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich - Polagra Food 2013.

Podczas kwietniowego weekendu 26-28 kwietnia, odwiedzający Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo, mogli posmakować naszej nowej linii wyrobów z dziczyzny "Hubertowskie Smaki".

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 17 kwietnia mogą Państwo skosztować produktów z nowej linii wyrobów z dziczyzny. "Hubertowskie Smaki" jest linią wysokiej jakości wyrobów wytwarzanych z mięsa jelenia, sarny, daniela oraz dzika. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skosztowania smacznych i zdrowych wyrobów z dziczyzny.

Wyroby z dziczyzny są dostępne na zamówienie we wszystkich sklepach firmowych Zakładu Mięsnego Lenarcik. W 10 wybranych sklepach oferta z dziczyzny jest w ciągłej sprzedaży. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Powered by Joomla!