Data publikacji: 17-11-2023

Fakturzystka

Miejsce wykonywania pracy: Gotardy

Zakres obowiązków:

  • Fakturowanie:
    • wypisywanie faktur z towaru, uzgadnianie wagowo towaru dla klientów prywatnych i ilości pojemników w sklepach własnych
    • faktury paragonowe
    • faktury z WZ
    • korekty z różnic sklepowych, reklamacje klientów
  • Zamówienia:
    • przyjmowanie zamówień od klientów prywatnych
    • import i sprawdzanie zamówień z Internetu (sklepowe)
    • pilotowanie asortymentów dostępnych na platformie zamówień
  • Wprowadzanie nowych klientów, umowy z kontrahentami.
  • Rozliczanie sklepów.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna
  • Mile widziane osoby bez doświadczenia chcące zdobyć nowe umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

kadry@zmlenarcik.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Mięsny Lenarcik.z siedzibą w Gotardy 37, 06-126 Gzy.Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.